Aktuality

16. 3. 2016

Atleti se úspěšně přesunuli do Portlandu

Naše reprezentace je již v kompletní sestavě v dějišti halového světového šampionátu. Akreditace proběhla úspěšně a opory národního týmu se můžou v klidu soustředit na své starty.

15. 3. 2016

Deník šéfa výpravy VI.

Po denním výpadku způsobeném především náročným přesunem z aklimatizačního kempu do dějiště HMS tu máme další, v pořadí již šestý díl deníčku Tomáše Janků. Hlavní zprávou je, že je česká výprava na místě a kompletní, tedy až na tyče Romany Maláčové...

15. 3. 2016

Český běh přináší další novinky

Projekt Českého atletického svazu s názvem Český běh postupuje do další fáze. Na začátku jarní sezóny jsme pro vás zásadně proměnili webové stránky www.ceskybeh.cz, které nyní nabízejí mnoho zajímavého jak pro organizátory závodů, tak pro jejich „klienty“, tedy samotné běžce.

14. 3. 2016

Na šampionátech v USA padaly výkony roku

Američtí atleti měli o uplynulém víkendu hned dva vrcholy. V Portlandu se konalo národní mistrovství a v Birminghamu poměřili své síly vysokoškoláci. V každém z těchto klání byly překonány čtyři světové výkony roku.

14. 3. 2016

Odcestovala druhá část výpravy pro HMS

Přesně týden po odletu první skupiny do Spojených států, odletěl z pražského Letiště Václava Havla i zbytek naší reprezentace. Vícebojařka Kateřina Cachová, tyčkařka Romana Maláčová a trenérka Martina Blažková nabraly směr Portland.

13. 3. 2016

Vrhači se měřili s evropskou elitou

V rumunském Aradu proběhl Evropský pohár ve vrzích a hodech. Do bojů zasáhlo i devět českých reprezentantů.

13. 3. 2016

Deník šéfa výpravy V.

Naše výprava v Chula Vistě měla dnes na programu poslední těžší tréninky. Poté následoval zasloužený odpočinek a kvalitní strava. Jaké jsou poslední dny českého týmu na aklimatizačním kempu? To nám opět sdělil šéf Tomáš Janků.

12. 3. 2016

Deník šéfa výpravy IV.

Přinášíme Vám čtvrtý díl deníku Tomáše Janků. Naši reprezentanti se pilně připravují a brzy se přesunou do dějiště HMS.

11. 3. 2016

Deník šéfa výpravy III.

Naši atleti se na tréninkovém kempu v Chula Vistě úspěšně aklimatizují a postupně přidávají na intenzitě tréninku. O své dojmy se s námi již potřetí podělil šéf výpravy Tomáš Janků.

11. 3. 2016

Kontinentální pohár 2018 bude druhý zářijový víkend

Rada světové atletické asociace na svém včerejším zasedání potvrdila termín konání Kontinentálního poháru 2018. Už nyní je tedy jasné, že Ostrava uvidí světovou atletickou elitu ve dnech 8. a 9. září 2018.

10. 3. 2016

Deník šéfa výpravy II.

Přinášíme vám druhý díl Deníku šéfa výpravy Tomáše Janků. Jak se naši atleti srovnávají s časovým posunem v kalifornské Chula Vistě a jak na tom jsou dva dny po příletu?

9. 3. 2016

Vyšly únorové Atletické listy

Do elektronických stránek odešlo letošní druhé číslo informačního bulletinu Atletické listy. Co v něm najdete?

9. 3. 2016

Deník šéfa výpravy I.

Naše atletická výprava již dorazila na tréninkový kemp do Chula Visty. O tom, jak naši reprezentanti ladí formu, vás budeme informovat prostřednictvím Deníku šéfa výpravy, jehož první díl vám přinášíme právě teď.

9. 3. 2016

Bronzová Čapková? Spíš se tomu směju

Pokud se potvrdí poslední informace, měla by se mílařka Tereza Čapkové po sérii diskvalifikací svých přemožitelek posunout na ME v Helsinkách z původní sedmé na třetí pozici. Sama to bere spíš jako morální medaili a ani nečeká, že se její „teoretická“ medaile někdy zhmotní a přijde domů poštou.

8. 3. 2016

Videoklip z Jablonecké haly

Připomeňme si v krátkém videu energii a emoce při mezinárodním mítinku Jablonec Indoor Gala 2016.

8. 3. 2016

Maslák vyrazil za obhajobou

Jedním ze členů první části výpravy, která odcestovala do Chula Visty byl i čtvrtkař Pavel Maslák, který bude v Portlandu obhajovat titul halového mistra světa.

7. 3. 2016

Atleti nabrali směr západ

V brzkých ranních hodinách odcestovala z Letiště Václava Havla první část výpravy pro halový světový šampionát. Osmnáctičlenná skupina míří do Chula Visty, kde absolvuje aklimatizační kemp. Následně se přesunou naši reprezentanti do Portlandu.

6. 3. 2016

Žákovské mistrovství plné rekordů

Dva národní a dalších pět rekordů mistrovství padlo o tomto víkendu v pražské Stromovce, kde se odehrálo halové MČR žactva.

5. 3. 2016

Lavillenie a spol. zářili v Jablonci

Hvězdný francouzský tyčkař ozdobil mítink Jablonec Gala 2016 šestimetrovým skokem, když předvedl nejlepší světový výkon roku 603 cm, druhou nejrychlejší šedesátku sezóny zaběhl Brit Kilty - 6.50 s. Dařilo se i českým hvězdám: Koulař Staněk posunul svůj absolutní osobák na 21.30 m a dálkař Juška si vylepšil sezónní maximum na 803 cm.


Krátce

26.10.2016 10:50 Keňský oštěpař Julius Yego měl autonehodu. Naštěstí vyvázl bez vážnějšího zranění.

Archiv zpráv

Kalendář událostí