Dnes nejlépe pátý Holuša

Ani sobotní večer medialovou sbírku české výpravy nerozšířil. Půlkař Holuša byl pátý, překážkář Prorok šestý, sedmibojařka Klučinová sedmá a koulař Žalský osmý.

31. 7. 2010

Skvěle závodí sedmibojařky, vyřazeni diskaři i štafeta

DOPLNĚNO FOTO - Sobotní dopolední program byl chudší, nikoli však na českou účast. O finále bojovali diskaři a ženská čtvrtkařská štafeta a pokračovaly také sedmibojařky dálkou.

31. 7. 2010

Pátek obrazem

Prohlédněte si včerejší finálový večer na mistrovství Evropy v Barceloně objektivem Aleše Gräfa.

30. 7. 2010

Hejnová: Vybrala jsem si černého petra

Svěřenkyně Martiny Blažkové zaběhla skvěle, potvrdila, že časy pod 55 vteřin pro ni jsou samozřejmostí. Ani druhý životní čas, 54.30, však na medaili nestačil.

30. 7. 2010

Nejblíže medaili překážkářka Hejnová

Ani z jednoho z pěti českých želízek ve finálovém ohni se nepodařilo ukout cenný kov. Čtvrtá skončila překážkářka Hejnová, pátí tyčkařka Ptáčníková a čtvrtkařka Rosolová, šestí překážkář Svoboda a půlkařka Masná.

30. 7. 2010

Žalský, Veselý, Frydrych jdou do finále, Škrobáková do semi

Kontinentální šampionát se přehoupl do druhé poloviny svého programu. V pátek dopoledne se podařil postup čtyřem českým atletům, vypadli pouze koulař Machura a oštěpař Vadlejch. Po dvou disciplínách sedmiboje je Cachová 14., Klučinová 17.

30. 7. 2010

ME: Čtvrteční večer obrazem

Prohlédněte si fotogalerii z večerního bloku třetího dne soutěží na evropském šampionátu. Autorem fotografií je Aleš Gräf.

29. 7. 2010

Špotáková: Když můžu, tak bojuju

Oštěpařka Barbora Špotáková získala v Barceloně se zraněným loktem bronzovou medaili. Přečtěte si její bezprostřední dojmy po zisku cenného kovu.

29. 7. 2010

Špotáková získala evropský bronz

Světová rekordmanka v oštěpu se poprala se zraněným loktem a získala medaili, kterou ve sbírce ještě nemá. Výškař Bába byl pátý, překážkář Prorok i půlkař Holuša jsou ve finále. Skvělý trojskok předvedl Brit Idowu.

29. 7. 2010

Věřím, že opavská atletika udělá díru do Evropy

Tyčkař Jan Kudlička uspěl v kvalifikačním závodě a v sobotu ho čeká na mistrovství Evropy finále. Přečtěte si dojmy svěřence Boleslava Patery v krátkém rozhovoru.

29. 7. 2010

Kudlička do finále, Svoboda do semifinále

Dvojice českých reprezentantů postoupila do dalších kol ze čtvrtečního dopoledne mistrovství Evropy v Barceloně. Pro překážkáže Mazáče a také tyčkaře Balnera šampionát naopak skončil. Na dvoustovce nepostoupili Vojtík se Szeteiem.

29. 7. 2010

ME: Středeční večer obrazem

Prohlédněte si fotografie z večerního bloku druhého dne soutěží. Jejich autorem je Aleš Gräf.

28. 7. 2010

Porazit Antjuchovou není úplné sci-fi

Česká rekormanka na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová bez potíží postoupila na evropském šampionátu do finále. Přinášíme aktuální krátký rozhovor po doběhu.

28. 7. 2010

Rosolová: Nesmím se nechat strhnout

Ještě před mistrovstvím Evropy se rozhodovala, jestli nastoupí na dvoustovce či na dvojnásobné trati. Nakonec dala přednost čtyřstovce a udělala dobře.

28. 7. 2010

Historické zlato pro Slovensko, stovku ovládl francouzský mladík

Soutěž kladivářů patřila Charfreitagovi, zkušenější sprintery předčil Lemaitre. Do elitní osmičky postoupily dvě české čtvrtkařky, překážkářka Hejnová a na hladké Rosolová.

28. 7. 2010

Stockholm hlásí bitvu titánů: Bolt vs Gay vs Powell

Mítink Diamantové ligy, který se uskuteční příští pátek ve švédské metropoli, zlákal k vzájemnému souboji na stovce trio nejlepších sprinterů všech dob.

28. 7. 2010

Svoboda: Budu modrý, jako tartan

Přečtete si rozhovor s překážkářskou nadějí před čtvrtečním startem bojů na stodesítce.

28. 7. 2010

Do dalších bojů prošli Ptáčníková, Holuša, Prorok a Uhlík

V katalánské metropoli pokračuje evropský šampionát. Z desítky českých atletů, kteří se postavili v prvním dnešním bloku na start, postupově uspěla čtveřice.

27. 7. 2010

Půlkařka Masná: Šla jsem na krev a vyšlo to

Nejpříjemnějším překvapením v českém dresu byla dnes svěřenkyně Jiřího Sequenta, která se v osobním rekordu 1:59.71 probila do pátečního finále osmistovky.

Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.