Aktuality

10. 1. 2011

Litevský vícebojař Draudvila je v desítce nominovaných na světovou cenu fair play

Šestý z mistrovské soutěže na evropském šampionátu byl oceněn za nezištnou pomoc Bělorusovi Kravčenkovi. Laureát ceny Pierra de Coubertina bude znám 27. ledna.

9. 1. 2011

Testovací halové závody v Evropě i zámoří a další Ebuyův korálek

Na úvod sezony už bylo v neděli k vidění několik zajímavých výkonů, nejbohatší byl z tohoto pohledu Vánoční mítink v Moskvě. Úspěšné evropské krosové turné mistra světa Ebuyi pokračovalo ve Španělsku.

8. 1. 2011

Farah předčil v krosu Lebidě, čeští atleti testovali halovou formu

Z událostí soboty vybíráme špičkově obsazený kros v Edinburghu a pozvolný rozjezd domácí halové sezony.

7. 1. 2011

Mezičasy štafet při loňském HMS

V článku kompletní výčet mezičasů štafetových týmů, které se vloni v březnu zúčastnily halového šampionátu v katarském Dauhá.

7. 1. 2011

Kros u Legnana pro Keňany, Mikulenka 13.

Keňští závodníci obsadili při 54. ročníku krosového závodu v San Giorgiu su Legnano prvních pět pozic, zvítězil aktuální mistr světa Joseph Ebuya. Prosadili se i domácí Italové.

6. 1. 2011

Ruští chodci přepisovali tabulky na halové pětce

Sokolovová překonala na regionálním šampionátu republiky Mordova historicky nejlepší výkon, Borčin se v tabulkách začlenil na třetí příčku. V článku též info o 15letém běžeckém talentu z Etiopie.

6. 1. 2011

Ptejte se Jana Železného

Legenda světového oštěpu, která se v současnosti věnuje trénování svých svěřenců, přijala pozvání k našemu Rozhovoru měsíce. Své dotazy můžete Janu Železnému posílat i vy.

5. 1. 2011

Friedrichovou na Moravě nahradí Slesarenková

Organizátoři Moravské výškařské tour získali pro start v Hustopečích olympijskou vítězku z roku 2004 a ruskou rekordmanku. Mužské pole Skákání obohatí Šustov, do Třince na Beskydskou laťku přijede Williams.

4. 1. 2011

Šeftrenér očekává dvacítku atletů do Paříže

Nominační období pro březnový halový vrchol odstartovalo s Novým rokem. Ptali jsme se šéftrenéra Tomáše Dvořáka, jak vidí českou reprezentaci před HME.

4. 1. 2011

Téma týdne: otazníky pro rok 2011

O úspěchu či neúspěchu české atletiky v nadcházejícím roce rozhodne kombinace mnoha faktorů. V novém Tématu týdne jsme sestavili výčet těch, které jsou podle nás ty nejklíčovější.

3. 1. 2011

Maratonci načali rok podle očekávání zostra

Že nebude ani letos nouze o rychlé časy, naznačil Keňan Kipchumba, včerejší vítěz v čínském Xiamenu (Sia-menu). Podle EME NEWS se jedná o nejrychlejší čas na začátku roku.

2. 1. 2011

Haileho vítězství a jiné běžecké události konce roku

Silvestr je oblíbeným termínem pro pořádání všelikých závodů různých výkonnostních úrovní. Vybrali jsme pro vás výsledky z celého světa.

1. 1. 2011

PF 2011

Český atletický svaz a jeho internetové stránky atletika.cz vám přejí vše dobré v novém roce.

31. 12. 2010

Silvestrová aktualita

Celoročně pro vás na atletika.cz připravujeme články, při nichž se, s výjimkou „apríla“, snažíme přinést seriózní zpravodajství. Na závěr roku je pro vás připravena speciální SILVESTROVÁ Aktualita.

30. 12. 2010

Ubyla další hvězda pro „výškařské haly“

Německá šampionka Ariane Friedrichová se zranila a zmešká celou zimní sezonu. Vedle pokusu o obhajobu titulu evropské šampionky ji tak neuvidí ani diváci při moravské tour.

29. 12. 2010

Téma týdne: Jaký byl atletický rok 2010

V posledním Tématu týdne 2010 se definitivně uzavřeme seriál „Jaké byly...“ a také se naposledy ohlédneme za uplynulým atletickým rokem.

24. 12. 2010

Šťastné a veselé

Český atletický svaz a jeho internetové stránky atletika.cz vám přejí poklidné prožití vánočních svátků.

22. 12. 2010

Špotáková ve Sportovci roku desátá

Čtyřnásobná Atletka roku se popáté v řadě prosadila mezi elitní desítku sportovců v České republice. Vítězkou ankety Klubu sportovních novinářů se stala podle očekávání obhájkyně z minulého roku rychlobruslařka Sáblíková.

22. 12. 2010

Vyšla nová ATLETIKA

Do schránek čtenářů, kteří si časopis předplácejí, nebo jej dostávají bezplatně, zamířilo „podzimní“ číslo. Co obsahuje?


Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.

Archiv zpráv

Kalendář událostí