Aktuality

25. 1. 2011

Téma týdne: Mezistátko vícebojařů

O víkendu se v Remeši uskuteční tradiční mezistátní utkání vícebojařů, kde české národní výběry poměří své síly s konkurenty a konkurentkami z Velké Británie, Nizozemska, Španělska a domácí Francie. Jaká očekávání jsou se závody spojována?

24. 1. 2011

Bába: chci konečně medaili

Výškař Jaroslav Bába je na začátku nové sezony podle svých slov lehčí, fyzicky zdatnější a zodpovědnější, než býval, a po šesti letech myslí na prolomení medailového půstu.

23. 1. 2011

Letem světem víkendovými výsledky

Souhrn nejzajímavějších výsledků, které se v posledních dnech urodily v atletických halách v Evropě a USA.

22. 1. 2011

Překážkáři Svoboda a Škrobáková zářili v Jablonci, Novotnému limit na HME těsně unikl

Petr Svoboda a Lucie Škrobáková rozšířili na mítinku Jablonecká hala okruh atletů se splněným nominačním kritériem pro halové ME v Paříži. Dálkaři Romanu Novotnému chyběl centimetr.

21. 1. 2011

O víkendu začne sezonu řada hvězd

Fanoušci zbystřete! Halová sezona se sice stále teprve rozjíždí, někteří ze špičkových borců však už zkusí vytrčit drápky. Letošní závodní premiéru chystají třeba překážkáři Svoboda a Škrobáková, sprinterka Rosolová či tyčkař Balner.

20. 1. 2011

Bába vyhrál v Ostravě a má limit pro halovou Evropu

Výškař Jaroslav Bába ovládl letošní ročník Ostravské laťky výkonem 226 cm a splnil tak nominační kriterium pro HME. Ivě Strakové a Oldřišce Marešové předvedených 187 cm na limit nestačí.

20. 1. 2011

Vyšly lednové Atletické listy

Co najdete v prvních Atletických listech roku 2011?

18. 1. 2011

Do Hustopečí i Thomas

Mistr světa z roku 2007, Bahaman Donald Thomas, je další ozdobou startovní listiny závěrečného dílu Moravské výškařské tour.

18. 1. 2011

Zpráva ze zasedání Předsednictva ČAS

Přinášíme Vám informaci z dnešního zasedání Předsednictva ČAS.

17. 1. 2011

Slovenka Cupáková končí, bude maminkou

Slovenská překážkářská rekordmanka Miriam Cupáková, kterou jsme už pod dívčím jménem Bobková uvykli vídat v české extralize, ukončila kvůli těhotenství závodní kariéru.

16. 1. 2011

Vícebojařský Chance decathlon team meeting pro Helceleta a Ogrodníkovou

Poslední závod, v němž měli přední čeští vícebojaři šanci promluvit do nominace pro halové mezistátní utkání, vyšel nejlépe Adamu Sebastianovi Helceletovi a Nikol Ogrodníkové.

15. 1. 2011

Ptáčníková má limit, blýskli se i Maslák s Novotným

Na pátečních veřejných závodech se tyčkařka Ptáčníková pokoušela i o překonání národního rekordu. Maslák zaběhl historickou třístovku, v Olomouci těsně unikl limit dálkaři Novotnému.

14. 1. 2011

Testovací dokument obsah

Toto je testovací dokument obsahu rozneho druhu. Toto je testovací dokument obsahu rozneho druhu. Toto je testovací dokument obsahu rozneho druhu.

14. 1. 2011

Vícebojaři se chystají na napínavý boj o nominaci

O víkendu se v hale Otakara Jandery ve Stromovce uskuteční Chance decathlon team meeting, který pro vícebojaře představuje poslední šanci promluvit do nominace na mezistátní utkání.

13. 1. 2011

Jubilejní Tretra zlákala VCB, Pitkämäkiho a opět Roblese

Organizátoři Zlaté tretry Ostrava představili další hvězdy, jež by měly svoji přítomností ozdobit 50. ročník závodu, který se koná 31. května.

13. 1. 2011

O běhání je zájem, pražský seriál se plní

Organizátoři běžeckého seriálu Prague international marathon (PIM) hlásí rekordní zájem o závody v letošním roce. Už evidují přes 10 tisíc registrací.

12. 1. 2011

Téma týdne: Atleti na síti II

V rubrice Téma týdne jsme se už sebeprezentací atletů na internetu zabývali, před třemi lety však bylo mnohé jinak. Především kdo a jakým způsobem se prezentuje se do značné míry proměnilo. .

12. 1. 2011

Isinbajevová chystá návrat, prý natěšená a motivovaná

Bývalá královna ženské tyčky se chystá téměř po roce ukončit závodní pauzu a dobýt zpět ztracené pozice. První start má naplánovaný na 6. února.

11. 1. 2011

„Akademičky“ zlákaly i reprezentanty

Na akademickém mistrovství ČR se představila početná skupina závodníků z reprezentačních výběrů. Soutěž družstev ovládla FTVS UK.


Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.

Archiv zpráv

Kalendář událostí