Aktuality

3. 3. 2011

V pátek se představí desítka českých atletů

Boje o co možná nejlepší umístění čeká zítra na halovém mistrovství Evropy desítku z šestnáctičlenné české výpravy.

3. 3. 2011

Prioritou je teď postup do finále, pak se uvidí

Přinášíme Vám rozhovor s překážkářem Petrem Svobodou, který do bojů o medaile nastoupí již zítra.

3. 3. 2011

Téma týdne: Jak si vedli čeští atleti na HME

Evropský halový šampionát má za sebou tři desítky pokračování a o tomto víkendu, od 4. do 8. 3. načíná čtvrtou ve francouzské metropoli Paříži. Jak si v soutěži vedli čeští atleti, to je obsahem Tématu týdne.

3. 3. 2011

Chaos v dopravě, jinak klid a očekávání..

Již zítra ráno začíná program evropského šampionátu v Paříži. Jak den před halovým vrcholem sezony prožívá česká reprezentace?

3. 3. 2011

Průvodce televizními a internetovými přenosy z halového ME

Nepatříte-li mezi nepočetné šťastlivce, kteří evropský šampionát uvidí na vlastní oči v pařížské hale Bercy, nezbývá vám než se spolehnout na zprostředkované dění. Jak se k němu dostat?

2. 3. 2011

Dvojice lídrů jde do boje

V pozici jedničky evropských tabulek odcestovali do Paříže Roman Šebrle a Petr Svoboda, přesto je situace u obou z nich jiná.

2. 3. 2011

Česká výprava vyrazila na Paříž

Bojovat o evropské pocty dnes dopoledne odletěla do Francie šestnáctičlenná reprezentace. Ne všichni jsou zcela fit, ale ani jednomu nechybí odhodlání poprat se o co nejlepší výsledek.

2. 3. 2011

Vyšly únorové Atletické listy

Do elektronických stránek odešlo druhé letošní číslo Atletických listů. Co v něm najdete?

1. 3. 2011

S kým se Češi nakonec (ne)utkají

Ještě před začátkem HME došlo k odstoupení několika adeptů medaile. Vybrali jsme ty disciplíny, kde najdeme české „želízko v ohni“, a k tomu přidali i ženskou výšku, kde „zmizely“ kompletní stupně vítězů z Barcelony.

1. 3. 2011

Atletika v hale Bercy – dlouhé, ale nelehké soužití

Do začátku 31. HME v atletice zbývají poslední tři dny a evropská špička už nabírá směr Paříž. Šampionát bude hostit hala Bercy, která má s olympijským sportem číslo jedna už více než čtvrtstoletou zkušenost.

28. 2. 2011

ČAS se uchází o halové mistrovství Evropy 2015

Šampionát, který se za týden uskuteční v Paříži, by mohl za čtyři roky zamířit do Prahy. Vítězné místo bude známo na podzim.

27. 2. 2011

Neděle přinesla šest mistrovských double

DOPLNĚNO FOTO: Sedm dorostenců a juniorů vybojovalo o víkendovém „gigantu“ dvě individuální zlata. Druhý den MČR dokonali double sprinteři Černochová, Domská, Bakalár, Hrnčíř a běžci Janoušová a Šesták.

27. 2. 2011

Ruská chodkyně Sokolovová zdolala světový rekord na dvacítce

Na zimním chodeckém šampionátu v Soči se Věra Sokolovová vyšponovala k rychlému času 1:25:08 v souboji s Anisjou Kirdjapkinovou. Ta byla v cíli jen o vteřinu později.

26. 2. 2011

Dorostenky Hlavatá a Černochová ozdobily sobotu rekordy

DOPLNĚNO FOTO: Český rekord na 60 metrů překážek a ještě prvenství v dálce stihla za první den mládežnického MČR Karolina Hlavatá. Její vrstevnice Martina Černochová vylepšila na hladkém sprintu historický čas šampionátu.

26. 2. 2011

V Métách byli Češi vidět, Šebrle vyhrál kouli

Jako finální příprava před HME či poslední dobrá příležitost zazávodit si v sezoně: Podle českých účastníků však nebyl průběh mítinku ve Francii organizačně nejhladší, zmatky provázely výsledkový servis i samotné soutěže.

25. 2. 2011

Víkend patří halovému „gigantu“

Dvoudenní republikový šampionát dorosteneckých a juniorských kategorií hostí jako obvykle hala Otakara Jandery v pražské Stromovce.

25. 2. 2011

Do Paříže pocestuje šestnáct atletů

Předsednictvo Českého atletického svazu dnes schválilo nominaci šestnácti atletů na halové mistrovství Evropy, které se uskuteční příští víkend, 4.-6. března ve francouzské metropoli.

25. 2. 2011

Zpráva ze zasedání Předsednictva ČAS

Přinášíme Vám zprávu z dnešního djednání Předsednictva Českého atletického svazu.

25. 2. 2011

Letenku na „last minute“ nikdo nezískal

Poslední šance nominovat se do Paříže padla. Druhý den mítinku v Otrokovicích se limit nepodařilo zlomit Marcellovi v kouli ani žádné z výškařek.


Krátce

01.12.2016 08:58 Mistrovství světa družstev v chůzi bude v roce 2018 hostit čínský Tchaj-cchang.

Archiv zpráv

Kalendář událostí