Aktuality

15. 3. 2011

Šampionát žactva ve fotografiích

Prohlédněte si snímky Václava Novotného z halového mistrovství republiky, které se uskutečnilo 12. a 13. března v Jablonci nad Nisou.

14. 3. 2011

Rosolová a Svoboda ve hře o atleta měsíce

Haloví mistři Evropy byli za své výkony v Paříži nominováni v pravidelné anketě Evropské atletiky. Jejich výsledné umístění můžete do pátku ovlivnit i vy.

13. 3. 2011

Pětice žáků získala dva tituly, Sasínek má k tomu i rekord šampionátu

V Jablonci nad Nisou se při žákovském mistrovství ČR podařilo Benkové, Höferové, Hodboďovi, Sasínkovi a Doležalovi vystoupit dvakrát na nejvyšší stupínek, tři individuální medaile získal vedle Hodbodě také Moša.

13. 3. 2011

Ptejte se Jaroslava Báby

Po sedmi letech se elitní český výškař dočkal na vrcholném podniku cenného kovu, z Paříže si přivezl stříbro. Pozvali jsme jej na pravidelný rozhovor měsíce, v němž se máte možnost ptát i vy.

12. 3. 2011

Skokanské střípky a chodecký svěťák

Ptáčníková zvítězila v Bad Oyenhausenu, Bába s Marešovou vládli Čejkovicím i "ValMezu", Isinbajevová se vrací k Trofimovovi a Diniz zašel historické maximum na 50 000 m.

11. 3. 2011

Dvojčata Drahotova se nominovala na dorostenecké MS i juniorské ME

Talentované sestry Anežka a Eliška ušly při libereckém přeboru požadované výkony pro mládežnické šampionáty na pět i deset kilometrů.

11. 3. 2011

Balnerova pauza se protáhne, palec měl zlomený

Aktuální česká tyčkařská jednička musela pro zranění v Doněcku vzdát účast na halovém ME v Paříži. Teď se však ukázalo, že zranění bylo vážnější, než lékaři původně diagnostikovali.

10. 3. 2011

Atleti mají svou „hymnu“, složil ji překážkář Uhlík

Inspirací pro její napsání byla kritika, která se snesla na českou reprezentaci po Barceloně. Semifinalista tohoto evropského šampionátu Michal Uhlík se v kytarové skladbě ujal obhajoby atletiky jako takové.

9. 3. 2011

Jubilejní Tretru vyšperkuje Bolt

Atletická superstar už popáté dorazí do Ostravy a bude ozdobou 50. ročníku nejvýznamnějšího tuzemského mítinku. Během třech týdnů bude jasné i to, jakou trať jamajský rychlík poběží.

8. 3. 2011

Návštěvnost atletika.cz trhala rekordy

Víkendové halové ME v Paříži přilákalo na specializovaný web Českého atletického svazu rekordních deset tisíc čtenářů. Na sociální síti Facebook už „Fandí české atletice“ přes 3700 uživatelů.

7. 3. 2011

Medaile jsou doma

Úspěšná výprava se dnes vrátila z halového mistrovství Evropy do Prahy, její ozdobou byli čtyři medailisté. Ptali jsme se jich, zda už stihli už svůj cenný kov oslavit nebo na co se teď těší a jaké mají další plány.

7. 3. 2011

Dvořák: Čeští atleti skvěle obstáli v evropské konkurenci

Český pohled za uplynulým víkendovým evropským šampionátem je velmi radostný. O čtyři cenné kovy se postarali dvěma zlaty čtvrtkařka Rosolová a překážkář Svoboda, stříbrem výškař Bába a bronzem Šebrle.

7. 3. 2011

Poslední den šampionátu očima fotografa

Prohlédněte si fotografickou dokumentaci Aleše Grafa z posledního dne halového evropského šampionátu.

6. 3. 2011

Šebrle: Medaile je pro Štěpána

Neuvěřitelný devatenáctý cenný kov z vrcholné atletické akce vybojoval 36letý matador Roman Šebrle. Přečtěte si rozhovor s bronzovým vícebojařem z halového ME v Paříži.

6. 3. 2011

Šebrle obhájil bronz, Ptáčníková čtvrtá, Holuša pátý

Šťastný příběh reprezentace na HME v Paříži se uzavřel, Šebrle úžasně vydoloval čtvrtou českou medaili. Uspěli i tyčkařka Ptáčníková a mílař Holuša. Trojskokan Tamgho předvedl další svěťák.

6. 3. 2011

Šebrle se udržel ve hře o medaili

Nedělní dopoledne na halovém ME v Paříži bylo vyhrazeno sedmiboji. Před kilometrem patří Šebrlemu za Kravčenkem stříbrná pozice, v závěsu jsou však dva silní soupeři.

5. 3. 2011

Byla jsem vždycky běžecký typ

Přinášíme Vám v krátkém rozhovoru bezprostřední dojmy z fantastického závodu na 400 metrů mistryně Evropy Denisy Rosolové.

5. 3. 2011

HME očima fotografa Aleše Grafa

Prohlédněte si fotogalerii z druhého dne halového mistrovství Evropy v Paříži

5. 3. 2011

Sladká Paříž: Rosolová zlatá, Bába stříbrný, Šebrle po prvním dnu vede

Rosolová je evropskou šampionkou na čtvrtce, Bába získal stříbro ve výšce, Novotný skončil v dálce osmý, Šebrle přenocuje jako lídr sedmiboje a Holuša postoupil do finále.


Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.

Archiv zpráv

Kalendář událostí