Aktuality

6. 3. 2011

Šebrle obhájil bronz, Ptáčníková čtvrtá, Holuša pátý

Šťastný příběh reprezentace na HME v Paříži se uzavřel, Šebrle úžasně vydoloval čtvrtou českou medaili. Uspěli i tyčkařka Ptáčníková a mílař Holuša. Trojskokan Tamgho předvedl další svěťák.

6. 3. 2011

Šebrle se udržel ve hře o medaili

Nedělní dopoledne na halovém ME v Paříži bylo vyhrazeno sedmiboji. Před kilometrem patří Šebrlemu za Kravčenkem stříbrná pozice, v závěsu jsou však dva silní soupeři.

5. 3. 2011

Byla jsem vždycky běžecký typ

Přinášíme Vám v krátkém rozhovoru bezprostřední dojmy z fantastického závodu na 400 metrů mistryně Evropy Denisy Rosolové.

5. 3. 2011

HME očima fotografa Aleše Grafa

Prohlédněte si fotogalerii z druhého dne halového mistrovství Evropy v Paříži

5. 3. 2011

Sladká Paříž: Rosolová zlatá, Bába stříbrný, Šebrle po prvním dnu vede

Rosolová je evropskou šampionkou na čtvrtce, Bába získal stříbro ve výšce, Novotný skončil v dálce osmý, Šebrle přenocuje jako lídr sedmiboje a Holuša postoupil do finále.

5. 3. 2011

Druhé místo pro mě znamená malé vítězství

Výškař Jaroslav Bába dnes vybojoval na halovém mistrovství Evropy stříbrnou medaili. Přečtěte si krátký rozhovor se svěřencem Jana Janků staršího.

5. 3. 2011

Ptáčníková do finále, výborný rozjezd Šebrleho a postupy sprinterů

Trojnásobný halový evropský šampion Roman Šebrle po kouli vede soutěž sedmibojařů. Tyčkařku Ptáčníkovou uvidíme v zítřejším finále, sprintery Velebu i Žilku v odpoledním semifinále.

5. 3. 2011

Chtěl bych udělat radost synovi

Evropský lídr sedmibojařských tabulek Roman Šebrle dnes vstupuje do boje o co možná nejlepší umístění na HME v Paříži. Když mu vše vyjde, zkusí „urvat“ medaili. Přinášíme Vám krátký rozhovor.

4. 3. 2011

"Je to doma," raduje se mistr Evropy Svoboda

Petr Svoboda získal dnes na halovém evropském šampionátu pro českou výpravu první medaili, a hned zlatou. Přečtěte si bezprostřední dojmy mistra Evropy v krátkém rozhovoru.

4. 3. 2011

Svoboda je zlatý, Hejnová se Škrobákovou sedmé

Překážkář Petr Svoboda získal pro českou výpravu první medaili, a to hned tu nejcennější. Úspěšný den podtrhly sedmými místy Zuzana Hejnová v pětiboji a Lucie Škrobáková na překážkách. Další dva Čechy uvidíme ve finále zítra.

4. 3. 2011

Halový šampionát očima fotografa

Prohlédněte si obrazovou dokumentaci fotografa Aleše Grafa z prvního dne evropského halového šampionátu v Paříži

4. 3. 2011

Novotný postoupil do finále, vedlo se i dalším

První soutěžní dopoledne na HME v Paříži českým reprezentantům vyšlo. Z pěti, kteří absolvovali kvalifikační kola, postoupila trojice, Hejnová sbírá osobní rekordy v pětiboji. DOPLNĚNO FOTO.

3. 3. 2011

V pátek se představí desítka českých atletů

Boje o co možná nejlepší umístění čeká zítra na halovém mistrovství Evropy desítku z šestnáctičlenné české výpravy.

3. 3. 2011

Prioritou je teď postup do finále, pak se uvidí

Přinášíme Vám rozhovor s překážkářem Petrem Svobodou, který do bojů o medaile nastoupí již zítra.

3. 3. 2011

Téma týdne: Jak si vedli čeští atleti na HME

Evropský halový šampionát má za sebou tři desítky pokračování a o tomto víkendu, od 4. do 8. 3. načíná čtvrtou ve francouzské metropoli Paříži. Jak si v soutěži vedli čeští atleti, to je obsahem Tématu týdne.

3. 3. 2011

Chaos v dopravě, jinak klid a očekávání..

Již zítra ráno začíná program evropského šampionátu v Paříži. Jak den před halovým vrcholem sezony prožívá česká reprezentace?

3. 3. 2011

Průvodce televizními a internetovými přenosy z halového ME

Nepatříte-li mezi nepočetné šťastlivce, kteří evropský šampionát uvidí na vlastní oči v pařížské hale Bercy, nezbývá vám než se spolehnout na zprostředkované dění. Jak se k němu dostat?

2. 3. 2011

Dvojice lídrů jde do boje

V pozici jedničky evropských tabulek odcestovali do Paříže Roman Šebrle a Petr Svoboda, přesto je situace u obou z nich jiná.

2. 3. 2011

Česká výprava vyrazila na Paříž

Bojovat o evropské pocty dnes dopoledne odletěla do Francie šestnáctičlenná reprezentace. Ne všichni jsou zcela fit, ale ani jednomu nechybí odhodlání poprat se o co nejlepší výsledek.