Aktuality

7. 7. 2011

Soutěžte o lístky na ostravské ME do 23 let

Soutěžte s námi a vyhrajte dvě jednodenní vstupenky na evropský šampionát atletů do 23 let, který se v Ostravě uskuteční od 14. do 17. července.

6. 7. 2011

V Lille začalo dorostenecké MS, na startu sedm českých nadějí

Mistrovství světa do 17 let má na programu soutěže prvního dne, do bojů už zasáhla většina českých reprezentantů. Vedlo se jim se střídavou úspěšností.

5. 7. 2011

Juniorské mezistátko obrazem

Prohlédněte si fotografie Vladimíra Černého z MU jujiorů v chorvatském Osijeku.

3. 7. 2011

Muži zachráněni, ženy sestupují

Vícebojařské výběry bojovaly o víkendu v Superlize Evropského poháru v polské Toruni. Desetibojařům se příslušnost mezi elitou podařilo zachránit, oslabené sedmibojařky se ctí sestoupily. Vítězi se stala obě ruská družstva.

3. 7. 2011

Zpráva z Předsednictva ČAS

Přinášíme Vám zprávu z dnešního Předsednictva ČAS včetně schválené nominace na ME do 23 let.

3. 7. 2011

Druhý den šampionátu obrazem

Prohlédněte si fotografie Aleše Gräfa z deštěm sužovaného druhého dne národního šampionátu mužů a žen.

3. 7. 2011

Atleti v Brně bojovali o tituly i s deštěm

Druhý den národního šampionátu mužů a žen poznamenal chlad a vytrvalý déšť. Přesto byla k vidění řada kvalitních výkonů a pěkných soubojů o medaile.

3. 7. 2011

První den šampionátu obrazem

Prohlédněte si fotografie Aleše Gräfa z prvního dne brněnského mistrovství ČR.

2. 7. 2011

Vícebojaři zatím na sestupových pozicích

První den Evropského poháru v polské Toruni uzavřeli muži na sedmém, ženy na osmém místě. To by jim pro další ročník soutěže nezajistilo účast v nejvyšší soutěži.

2. 7. 2011

Králi prvního dne domácího šampionátu diskaři a štafeta, řadu výkonů znehodnotil vítr

Historickou premiéru mistrovství republiky mužů a žen na dráze v Brně poznamenal chlad a větrné proudění do zad překračující povolené hodnoty. Štafetmanky Olympu Praha i tak překonaly národní oddílový rekord.

1. 7. 2011

Vícebojaře čeká nelehká záchranářská mise v Superlize EP

Mužský i ženský tým se o víkendu v polské Toruni pokusí vybojovat setrvání v nejvyšším patře Evropského poháru ve vícebojích.

1. 7. 2011

Atletická špička o víkendu v Brně

Stadion Pod Palackého vrchem v Brně zítra a pozítří ožije šampionátem mužů a žen. Vrchol domácí sezony bude zároveň představením nejlepších českých atletů, kteří budou bojovat nejen o tituly, ale také o limity na MS v Tegu.

1. 7. 2011

Zemřel Lubomír Tesáček

Ve středu se ukončila životní pouť jednoho z nejlepších běžců českého historie. S dovolením autora přetiskujeme článek, který k této smutné události vyšel na serveru www.behy.cz.

30. 6. 2011

V Lausanne zazářili Powell a Tamgho

O vrcholy sedmého diamantového mítinku se výkony roku postarali jamajský sprinter a francouzský trojskokan. Čeští oštěpaři Veselý a Frydrych zůstali těsně pod stupni vítězů.

30. 6. 2011

Tým do 19 let ovládl mezistátko

Junioři ovládli klání čtyř zemí v Osijeku jednoznačně, juniorky podlehly pouze Maďarkám, v součtu česká výprava slavila vítězství. Start na ME stvrdil výškař Heindl, dalším atletům unikly nominace o kousek.

29. 6. 2011

Téma týdne: Hlavní národní šampionát v číslech

Každoročním vrcholem domácí mistrovské sezony je bezpochyby šampionát dospělých na dráze. Poprvé od založení českého mistrovství před 41 lety jej hostí Brno. V Tématu týdne provedeme obvyklý statistický exkurz.

29. 6. 2011

Opory v rekonvalescenci. Jak jsou na tom?

Hned tři z finalistů loňského mistrovství Evropy jsou aktuálně ve stavu zraněných. Jak to vypadá s vyhlídkami Petra Svobody, Jakuba Holuši a Lenky Masné pro další závody?

28. 6. 2011

Pražské memoriály ozdobily rychlé překážky

Na mítinku, zařazeném do extraligového okruhu, se též rozšířila nominační kandidátka pro ME do 23 let.

27. 6. 2011

Sumář víkendových zajímavostí

V zámoří už mají jasněji, kdo bude reprezentovat sprinterské velmoci USA a Jamajku v Tegu. Čeští atleti se při svých zahraničních startech příliš neprosadili. Chorvatské diskařce Perkovičové hrozí distanc.


Krátce

01.12.2016 08:58 Mistrovství světa družstev v chůzi bude v roce 2018 hostit čínský Tchaj-cchang.

Archiv zpráv

Kalendář událostí