Aktuality

24. 6. 2011

Soutěžte o lístky na mistrovství ČR

Od pondělka do pátku máte možnost vyhrát lístky na republikový šampionát, který se uskuteční 2. a 3. července v Brně na stadionu Pod Palackého vrchem v areálu VUT.

23. 6. 2011

Cachová myslí před Ostravou na šest tisíc

Před čtyřmi lety se tu stala dorosteneckou mistryní světa, za tři týdny se na stejném stadionu utká s evropskou omladinou. Věří, že tam překoná významnou metu, která by jí otevřela cestu i na MS dospělých.

22. 6. 2011

Jubilejní Pražskou tyčku ovládla v rekordu mítinku Strutzová, mezi muži zvítězil Kudlička

Dvacátý ročník exhibice na Václavském náměstí využil k návratu po poranění ruky Balner. Nejlepší domácí skokankou byla na třetím místě Ptáčníková.

22. 6. 2011

Téma týdne: Jak se českým vícebojařům daří v Evropském poháru

Vzhledem k tomu, že příští týden nás čeká vrchol domácí sezony, mistrovství republiky na dráze v Brně, v předstihu věnujeme hlavní téma poháru Starého kontinentu již nyní.

21. 6. 2011

Rosolová zaběhla nejrychleji úvodní úsek štafety

Na mistrovství Evropy družstev ve Stockholmu se vedle tahounky ženského kvartetu na 4x400 metrů blýskl i v tom mužském Maslák, který v rámci druhých úseků zůstal jen těsně za Polákem Marciniszynem.

21. 6. 2011

Pechek šestý ve vrchařském maratonu, český tým sedmý

Slovinské Podbrdo hostilo o víkendu osmý ročník vrchařské challenge na dlouhé trati. Česká trojice mužů se mezi třemi stovkami běžců výsledkově neztratila, dařilo se i ženské zástupkyni Esentierové.

20. 6. 2011

Šéftrenér k sestupu: Je to škoda

Tomáš Dvořák se vyjadřuje k vystoupení národního týmu ve Stockholmu, kde po velkém boji sestoupil z nejvyššího patra mistrovství Evropy družstev.

20. 6. 2011

Druhý den ME družstev obrazem

Prohlédněte si fotografie Aleše Gräfa z druhého dne evropského šampionátu družstev.

19. 6. 2011

Bárta v rekordu MČR, na MEJ přibyli Jeníková a Veselý

I druhý den šampionátu juniorů a dorostu přinesl v Ostravě řadu pozoruhodných výkonů, a také rozšířil účast na vrcholné akci, byť pouze o dvě jména.

19. 6. 2011

Češi se rvali s nepřízní osudu, leč sestupují ze Superligy

České reprezentaci se nepodařilo uhájit pozici v nejvyšším patře mistrovství Evropy družstev. Radost z titulu si zopakovali jednoznačným způsobem Rusové.

19. 6. 2011

Český tým vstupuje do druhého dne ME družstev oslaben

Českou reprezentaci čeká druhá část boje o setrvání v nejvyšší skupině. Po zranění Holuši a Kárníkové to však bude mít velmi těžké.

19. 6. 2011

Rekordmanka: uběhlo to tak rychle...

Krátký rozhovor s Zuzanou Hejnovou, která při prvním dnu evropského šampionátu družstev vytvořila časem 53.87 nový národní rekord na 400 m př.

19. 6. 2011

Etiopané v Olomouci hladce smázli traťové rekordy

Druhý ročník Volkswagen půlmaratonu v ulicích hanácké metropole podle očekávání přinesl zlepšení loňských vítězných časů. Postarali se o ně Dawit a Achamová.

18. 6. 2011

Rekordy šampionátu Šedivé a Hanče, limity překážkářek a Nové

Mistrovství ČR juniorů a dorostu má za sebou první den. Výpravy pro mládežnické vrcholy se v Ostravě rozrostly o čtyři nová jména, kvalitní výkony ovšem byly k vidění i v dalších disciplínách.

18. 6. 2011

První den šampionátu družstev obrazem

Prohlédněte si fotografie Aleše Gräfa ze Superligy ME družstev, kde závodí i česká reprezentace.

18. 6. 2011

Češi po prvním dnu ME družstev šestí

Česká reprezentace zatím drží nadějnou pozici vzhledem k udržení v elitní skupině. Od sestupové desáté pozice je dělí 23 bodů. Hejnová se blýskla národním rekordem.

18. 6. 2011

Ptejte se Zdeňka Lubenského

Na pravidelný rozhovor měsíce přijal pozvání organizátor právě skončeného 5. ročníku vícebojařského mítinku TNT-Fortuna, někdejší skokan o tyči a nyní také trenér. Své dotazy na něj můžete posílat do pondělka.

17. 6. 2011

Klüftová je nakrátko a na víceboj už nemá ani pomyšlení

Bývalá vládkyně světového víceboje, která pomyslný trůn dobrovolně opustila v roce 2008, hodlá být až do olympiády v Londýně dálkařkou a pak s atletikou úplně skončit.

17. 6. 2011

Věříme, že setrváme v elitě. Zní ze Stockholmu.

Český tým je v předvečer mistrovství Evropy družstev naladěn na optimistickou notu. Cílem je setrvání v elitní Superlize, což znamená umístění od devátého místa výše.


Krátce

26.10.2016 17:46 Předseda ČAS Libor Varhaník obhájil funkci místopředsedy ČOV pro ekonomiku, Kejval znovu předsedou.

26.10.2016 10:50 Keňský oštěpař Julius Yego měl autonehodu. Naštěstí vyvázl bez vážnějšího zranění.

Archiv zpráv

Kalendář událostí