Aktuality

14. 7. 2011

Stašek a Prášil těsně pod stupni vítězů, Helcelet v poločase třetí

Koulařští zástupci uspěli ve finále čtvrtým a pátým místem, v němž padl zásluhou Storla rekord ME. Ze čtveřici bojující v kvalifikacích za o poznání chladnějších podmínek se nikomu nepodařilo probojovat dál.

14. 7. 2011

Tyčkař Kudlička se v Plzni blýskl exhibičním výkonem 581 cm

II. ročník Plzeňské tyčky vyhráli Kudlička a Ptáčníková. Nebýt to exhibice, přepisovaly by se v mužské kategorii národní tabulky.

14. 7. 2011

Krchová a spol. aneb první dopoledne obrazem

Prohlédněte si snímky z úvodu šampionátu do 23 let v Ostravě, jejichž autorem je fotograf ME Pavel Lebeda.

14. 7. 2011

Vyšla nová ATLETIKA

Do schránek předplatitelů míří aktuální číslo specializovaného atletického čtvrtletníku. Co v něm najdete?

14. 7. 2011

Českým dvaadvacítkám se úvod šampionátu vydařil

V Ostravě začalo ME do 23 let, do finálových bojů postoupila z dopolodního programu hned šestice českých zástupců, stýplařka Krchová dokonce vyhrála rozběh, slušně si vede dvojice vícebojařů.

14. 7. 2011

Předvečer šampionátu patřil i legendám

Konečně je to tady, mistrovství Evropy v atletice do 23 let v Ostravě začalo. V předvečer definitivně uzavřely přípravnou část šampionátu slavnostní zahájení na Prokešově náměstí s následnou poctou atletickým legendám i oficiální večeří organizačního výboru.

13. 7. 2011

Tamgho: Chci z Ostravy zlatý suvenýr

Při tiskovce seděl na podobném místě jako před měsícem a půl Usain Bolt. Největší hvězda ostravského ME mladých atletů, francouzský trojskokan Teddy Tamgho působil podobně uvolněně jako jamajský sprinter.

13. 7. 2011

Těším se na české fanoušky

Oštěpař Jakub Vadlejch je jedním z několika českých želízek v ohni pro evropský šampionát do 23 let v Ostravě. Přečtěte si krátký rozhovor.

13. 7. 2011

Čeští atleti chtějí navázat na předešlé medailové úspěchy

Do Ostravy na evropský šampionát do 23 let se včera vydala početná česká výprava. Třicet pět českých reprezentantů zasáhne na domácí půdě do bojů o co možná nejvyšší umístění.

13. 7. 2011

Do startu zbývají jen hodiny

Zítra vypukne v Ostravě osmý ročník evropského šampionátu do 23 let. Na tiskové konferenci před slavnostním zahájením poděkoval prezident Evropské atletiky Hansjörg Wirz organizátorům za přípravu jednoho z vrcholů atletické sezony.

13. 7. 2011

Vyšly červencové Atletické listy

Vychází sedmé číslo informačního bulletinu Českého atletického svazu roku 2011. Co v něm najdete?

13. 7. 2011

Velkou Cenu Ústí ozdobila Rosolová a koulaři

Halová mistryně Evropy porazila čtvrtce všechny soupeřky včetně Američanky Trotterové, ve vrhu koulí poslalo pět borců své náčiní za 20 m.

13. 7. 2011

Definitiva: Lemaitre do Ostravy nedorazí

Šampionát této kategorie definitivně vynechává trojnásobný mistr Evropy z loňského roku Christophe Lemaitre. Ve francouzské výpravě naopak neschází současná trojskokanská megastar Teddy Tamgho.

12. 7. 2011

Téma týdne: Dvaadvacítky - tradičně úspěšný šampionát

Atletická špička mladých se vrací po čtyřech letech do Ostravy. Je to podobná generace jako ta, která tu závodila ve světové konkurenci dorostu.

12. 7. 2011

Šampionát dvaadvacítek zahájí koncert

Slavnostní zahájení mistrovství Evropy v atletice do 23 let proběhne ve středu 13. července v podvečer na Prokešově náměstí v Ostravě a kromě úvodního ceremoniálu a defilé výprav bude vrcholem programu koncert skupiny Monkey Bussines.

11. 7. 2011

Šampionát v Lille ovládly USA

Nejúspěšnější zemí mistrovství světa do 17 let ve Francii se staly Spojené státy americké. Česká dorostenecká výprava si odvezla tři finálová umístění.

10. 7. 2011

V deštivém Birminghamu zářili Thorkildsen a Pearsonová

Devátý závod Diamantové ligy poznamenal chlad a deštivé počasí. Složité podmínky nesedly ani českým reprezentantům. ROZŠÍŘENO O JEJICH HLASY.

10. 7. 2011

Čeští junioři stříbrní na ME v běhu do vrchu

Nejlepším individuálním výsledkem české výpravy bylo na trati vedoucí výhradně nahoru v turecké Burse šesté místo Pavly Schorné v kategorii žen.

9. 7. 2011

Vícebojařky napsaly tečku za českou účastí na MS do 17 let

Třinácté a čtrnácté místo vícebojařek Březinové a Vytlačilové je posledním českým výsledkem na dorosteneckém šampionátu v Lille. MS končí v neděli.


Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.

Archiv zpráv

Kalendář událostí