Aktuality

13. 7. 2011

Velkou Cenu Ústí ozdobila Rosolová a koulaři

Halová mistryně Evropy porazila čtvrtce všechny soupeřky včetně Američanky Trotterové, ve vrhu koulí poslalo pět borců své náčiní za 20 m.

13. 7. 2011

Definitiva: Lemaitre do Ostravy nedorazí

Šampionát této kategorie definitivně vynechává trojnásobný mistr Evropy z loňského roku Christophe Lemaitre. Ve francouzské výpravě naopak neschází současná trojskokanská megastar Teddy Tamgho.

12. 7. 2011

Téma týdne: Dvaadvacítky - tradičně úspěšný šampionát

Atletická špička mladých se vrací po čtyřech letech do Ostravy. Je to podobná generace jako ta, která tu závodila ve světové konkurenci dorostu.

12. 7. 2011

Šampionát dvaadvacítek zahájí koncert

Slavnostní zahájení mistrovství Evropy v atletice do 23 let proběhne ve středu 13. července v podvečer na Prokešově náměstí v Ostravě a kromě úvodního ceremoniálu a defilé výprav bude vrcholem programu koncert skupiny Monkey Bussines.

11. 7. 2011

Šampionát v Lille ovládly USA

Nejúspěšnější zemí mistrovství světa do 17 let ve Francii se staly Spojené státy americké. Česká dorostenecká výprava si odvezla tři finálová umístění.

10. 7. 2011

V deštivém Birminghamu zářili Thorkildsen a Pearsonová

Devátý závod Diamantové ligy poznamenal chlad a deštivé počasí. Složité podmínky nesedly ani českým reprezentantům. ROZŠÍŘENO O JEJICH HLASY.

10. 7. 2011

Čeští junioři stříbrní na ME v běhu do vrchu

Nejlepším individuálním výsledkem české výpravy bylo na trati vedoucí výhradně nahoru v turecké Burse šesté místo Pavly Schorné v kategorii žen.

9. 7. 2011

Vícebojařky napsaly tečku za českou účastí na MS do 17 let

Třinácté a čtrnácté místo vícebojařek Březinové a Vytlačilové je posledním českým výsledkem na dorosteneckém šampionátu v Lille. MS končí v neděli.

8. 7. 2011

A. Drahotová šestá na MS do 17 let, Pařilová obsadila sedmou příčku

Chodkyně a výškařka rozšířily český bodový zisk z dorosteneckého šampionátu. V soutěži, kterou hostí francouzské Lille, pokračují z našich již jen vícebojařky.

8. 7. 2011

Nemohla jsem uvěřit, říká Hejnová

Český rekord a výkon roku. To je bilance Zuzany Hejnové, která zaběhla na Diamantové lize v Paříži 400 metrů překážek v čase 53,29. Přečtěte si krátký rozhovor.

8. 7. 2011

Hejnová vyhrála závod Diamantové ligy v novém českém rekordu, zářili také Bába a Špotáková

V Paříži se zaskvěly české hvězdy. Hejnová, Špotáková i Bába si vylepšili letošní maxima a rozšířili svá konta v bodování prestižního seriálu.

8. 7. 2011

Víkend ve znamení diamantů a běhu do vrchu

Diamantová liga má na programu dva závody v rozmezí tří dnů, v neděli hostí turecká Bursa mistrovství Evropy vrchařů.

8. 7. 2011

Ostrava představila nezapomenutelné medaile

Absolutně nezaměnitelné medaile vybojují nejúspěšnější atleti na mistrovství Evropy do 23 let v Ostravě. Pořadatelé představili ohromné kotouče z křišťálového skla, které připravili pro nejúspěšnější trojice závodníků v jednotlivých disciplínách.

7. 7. 2011

Vícebojař Sýkora na MS do 17 let sedmý

Jiří Sýkora získal pro Česko první body za umístění do osmého místa, Bakalár a překážkářky zůstali před branami finále.

7. 7. 2011

Ostrava uvidí čtyři šampióny z haly z Paříže!

Mistrovství Evropy v atletice do 23 let v Ostravě se zúčastní 516 atletů a 443 atletek z 50 zemí, mezi nimi i čtyři úřadující halové mistry Evropy.

7. 7. 2011

Soutěžte o lístky na ostravské ME do 23 let

Soutěžte s námi a vyhrajte dvě jednodenní vstupenky na evropský šampionát atletů do 23 let, který se v Ostravě uskuteční od 14. do 17. července.

6. 7. 2011

V Lille začalo dorostenecké MS, na startu sedm českých nadějí

Mistrovství světa do 17 let má na programu soutěže prvního dne, do bojů už zasáhla většina českých reprezentantů. Vedlo se jim se střídavou úspěšností.

5. 7. 2011

Juniorské mezistátko obrazem

Prohlédněte si fotografie Vladimíra Černého z MU jujiorů v chorvatském Osijeku.

3. 7. 2011

Muži zachráněni, ženy sestupují

Vícebojařské výběry bojovaly o víkendu v Superlize Evropského poháru v polské Toruni. Desetibojařům se příslušnost mezi elitou podařilo zachránit, oslabené sedmibojařky se ctí sestoupily. Vítězi se stala obě ruská družstva.