Špotáková zakončila sezonu vítězstvím v Berlíně

Na mítinku ISTAF se představili také výškař Bába a tyčkařka Ptáčníková, oba skončili šestí. Včera v Rieti zazářil především půlkař Rudisha.

11. 9. 2011

Další rekordy šampionátu přidaly Šedivá a Červenková

Domácí mistrovství kategorie do 22 let hostil o víkendu jihočeský Písek. Celkem se "poroučelo" pět rekordů MČR, individuálně nejúspěšnějším atletem se stal skokan Pašiak.

10. 9. 2011

Noční Praze vládli Keňané, z českých závodníků nejlepší Kamínková a Kocourek

Letošní Mattoni Grand Prix v potemnělých pražských ulicích, jež byla posledním dílem letošního seriálu PIM, vyhrál na desetikilometrové trati Keňan Limo, ženám určenou pětku ovládla jeho krajanka Ngetich-Keronová.

10. 9. 2011

Šafránková, Voňavka a Mazáč ozdobili první den rekordy mistrovství

Za teplého počasí se v Písku bojovalo o republikové pocty v kategorii do 22 let. Dařilo se vrhačům, překážkář Mazáč byl po rozběhovém rekordu diskvalifikován ve finále.

9. 9. 2011

O víkendu: Písek, Praha, Tirana, Rieti, Berlín

Na jihu Čech se utká o domácí tituly kategorie do 22 let, v našem hlavním městě se poběží masový silniční závod a v tom albánském se střetne o pocty světová vrchařská konkurence. Vedle toho proběhnou i dva špičkové mítinky na dráze.

8. 9. 2011

Špotáková v curyšském finále Diamantové ligy čtvrtá, Hejnová pátá

Na slavné Weltklasse uzavírala letošní ročník prestižního seriálu polovina disciplín. Na startu byla v hlavním programu i čtveřice českých reprezentantů.

8. 9. 2011

Také noční desítka hlásí vyprodáno

V sobotu se v Praze uskuteční 16. ročník Mattoni Grand Prix na 10 km. Ženy, které dosud soupeřili výhradně na pětce, mohou poprvé okusit i dvojnásobnou vzdálenost. Mezi elitou budou favority afričtí běžci.

7. 9. 2011

Mistrovství republiky žactva obrazem

Ohlédnutí za víkendovým šampionátem kategorie do 15 let objektivem Martina Kábrta.

7. 9. 2011

V Písku se chystají na atletický svátek

Jubilejní desáté mistrovství republiky do 22 let hostí o tomto víkendu jihočeský Písek. Útulný stadionek u řeky Otavy přivítá 10. a 11. září řadu úspěšných reprezentantů z ME v Ostravě.

6. 9. 2011

Medailistka z Tegu na skok doma

Včera přiletěla z dějiště mistrovství světa v pořádku i druhá část české reprezentace, včetně stříbrné oštěpařky i majitelů čtvrtých míst, výškaře Bába a dalšího oštěpaře Veselého. Špotáková hned dnes dopoledne zase odrazila směr Curych.

5. 9. 2011

Šampionát žactva se třemi rekordy

První zářijový víkend připravil účastníkům žákovského MČR v Novém Městě nad Metují vpravdě letní podmínky. Přesto se na zdejším útulném stadionku urodila řada vynikajících výsledků, včetně třech nejlepších výkonů historie mistrovství.

4. 9. 2011

Jak si v Tegu vedli Češi?

Analýza českého vystoupení na historicky třináctém mistrovství světa, které čerstvě skončilo v korejském Tegu.

4. 9. 2011

Šampionát stylově uzavřel světový rekord

V korejském Tegu skončilo 13. mistrovství světa. V jeho samém závěru překonala jamajská krátká štafeta historické maximum, které v odlišném složení ustanovila na olympiádě v Pekingu.

4. 9. 2011

Závěr šampionátu obrazem

Prohlédněte si fotografie Aleše Gräfa z posledního dne mistrovství světa v korejském Tegu.

4. 9. 2011

Den osmý obrazem

Prohlédněte si fotografie Aleše Gräfa a Jana Kucharčíka z 8. soutěžního dne MS, v němž se představili poslední čeští závodníci.

3. 9. 2011

Veselý čtvrtý, štafeta sedmá

Na mistrovství světa v Tegu byli v akci poslední čeští reprezentanti. Zářil především oštěpař Veselý, který vybojoval nečekané čtvrté místo.

3. 9. 2011

Stříbrný závod očima kouče

Barboru Špotákovou vede Jan Železný první sezonu a přivedl ji ke stříbrné medaili z mistrovství světa a k hodům opět za sedmdesátimetrovou hranici. Jaké jsou poznatky a prožitky oštěpařské legendy?

3. 9. 2011

Stříbrem provoněný sedmý den obrazem

Prohlédněte si fotografie Aleše Gräfa a Jana Kucharčíka ze sedmého soutěžního dne mistrovství světa, který českým barvám přinesl řadu úspěchů v čele se stříbrnou medailí Barbory Špotákové.

2. 9. 2011

Stříbro zlatem vonící

Rozhovor s Barborou Špotákovou po zisku stříbrné medaile z mistrovství světa v korejském Tegu.

Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.