Aktuality

19. 9. 2011

Veselý vítězně v Miláně a další výsledky víkendu

Souhrn zajímavých výsledků, které přinesl uplynulý víkend, včetně vítězství Veselého a porážky Rudishy na mítinku v Itálii.

19. 9. 2011

Republikový šampionát družstev obrazem

Prohlédněte si fotografie Jana Kucharčíka a Ivany Roháčkové ze sobotního MČR družstev.

18. 9. 2011

Ústeckou naději na pokoření hodiny spláchl déšť

Hned při své premiéře se Volkswagen Ústecký 1/2Maraton dočkal kvalitních traťových rekordů, o které se postarali keňští běžci Limo a Kipropová. Z českých běžců byli nejlepší Martin Frei a Petra Kamínková.

17. 9. 2011

Mistry republiky se stali atleti Dukly a závodnice USK

Republikový šampionát družstev vyhrála v mužské kategorii po veletěsném souboji Dukla Praha nad obhájci z Kroměříže, ženám jasně vládly Vysokoškolačky.

17. 9. 2011

Vyšly zářijové Atletické listy

Do elektronických schránek zamířilo deváté číslo informačního bulletinu ČAS. Co v něm najdete?

16. 9. 2011

Blake zaběhl druhou nejrychlejší dvoustovku všech dob

Atleti si po Tegu odpočali a v Bruselu sehráli skvělé představení. Bolt se blýskl stovkou roku, přesto jej zastínil krajan Blake a padly ještě další dva výkony sezony. Oštěpař Veselý skončil čtvrtý, získal ale skalp Thorkildsena.

16. 9. 2011

Tečka za světovými seriály i domácími ligovými soutěžemi, start Ústí

Poslední mítinky diamantové ligy i vícebojařské a chodecké challenge, vyvrcholení domácích soutěží družstev včetně MČR na Julisce, a také premiéra půlmaratonu v Ústí nad Labem. Bohatý program zářijového víkendu.

16. 9. 2011

Ptáčníková zvítězila v Dubnici, zazářila tu Adamsová

Mítink Atletický most 2011 viděl zajímavý sprinterský souboj s vítězným koncem pro Thompsona, další rychlý čas předvedl překážkář Richardson. Z českých reprezentantů se představili sprinteři Čechová a Mazáč či koulařka Kárníková.

15. 9. 2011

Soutěž družstev vyvrcholí na Julisce

Klubové mistrovství ČR hostí v sobotu 17. září sedm ženských a sedm mužských týmů, které se poperou o poháry pro vítěze. Tituly z Vyškova obhajují Kroměřížští a pražské „vysokoškolačky“, v jejichž dresu nebude chybět ani Barbora Špotáková.

14. 9. 2011

Bolt se vrátil vítězně s 9.85

Záhřeb viděl jamajskou hvězdu na stovce poprvé od nezdaru na MS. Poslední mítink IAAF World Challenge zaznamenal také rychlou stodesítku i patnáctistovku, porážku domácí modly, comeback amerických koulařů či kvalitní finále kladivářského seriálu.

13. 9. 2011

Zpráva ze zasedání Předsednictva ČAS 13.9.2011

Přinášíme Vám zprávu z dnešního zasedání Předsednictva Českého atletického svazu.

13. 9. 2011

Vrchařky vybojovaly na mistrovství světa stříbro

Lepší než trojice Metelková, Sekyrová, Schorná byly pouze Italky a Česká republika se tak zařadila mezi jedenáct zemí, které si z náročných podmínek v Albánii odvezly cenný kov.

12. 9. 2011

Špotáková dostala metr, stříhat ho ale nebude

Šest sezon, šest medailí. Česká atletická jednička má za sebou další sezonu, v níž při jejím vrcholu získala cenný kov, tentokrát ze stříbra. Její „domácí“ podnik U Pinkasů tentokrát přišel s metrem, který by si měla oštěpařská hvězda odstřihávat do Londýna.

12. 9. 2011

Dvaadvacítky obrazem

Prohlédněte si uplynulý republikový šampionát do 22 let v Písku, jak jej zachytil fotograf Jan Kucharčík.

11. 9. 2011

Špotáková zakončila sezonu vítězstvím v Berlíně

Na mítinku ISTAF se představili také výškař Bába a tyčkařka Ptáčníková, oba skončili šestí. Včera v Rieti zazářil především půlkař Rudisha.

11. 9. 2011

Další rekordy šampionátu přidaly Šedivá a Červenková

Domácí mistrovství kategorie do 22 let hostil o víkendu jihočeský Písek. Celkem se "poroučelo" pět rekordů MČR, individuálně nejúspěšnějším atletem se stal skokan Pašiak.

10. 9. 2011

Noční Praze vládli Keňané, z českých závodníků nejlepší Kamínková a Kocourek

Letošní Mattoni Grand Prix v potemnělých pražských ulicích, jež byla posledním dílem letošního seriálu PIM, vyhrál na desetikilometrové trati Keňan Limo, ženám určenou pětku ovládla jeho krajanka Ngetich-Keronová.

10. 9. 2011

Šafránková, Voňavka a Mazáč ozdobili první den rekordy mistrovství

Za teplého počasí se v Písku bojovalo o republikové pocty v kategorii do 22 let. Dařilo se vrhačům, překážkář Mazáč byl po rozběhovém rekordu diskvalifikován ve finále.

9. 9. 2011

O víkendu: Písek, Praha, Tirana, Rieti, Berlín

Na jihu Čech se utká o domácí tituly kategorie do 22 let, v našem hlavním městě se poběží masový silniční závod a v tom albánském se střetne o pocty světová vrchařská konkurence. Vedle toho proběhnou i dva špičkové mítinky na dráze.


Krátce

01.12.2016 08:58 Mistrovství světa družstev v chůzi bude v roce 2018 hostit čínský Tchaj-cchang.

Archiv zpráv

Kalendář událostí