přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

22. 5. 2017

V Kladně se sejde vícebojařská špička

Součástí již 11. ročníku mezinárodního vícebojařského TNT Express Meeting Kladno 2017, který se uskuteční 17. - 18. června na kladenském atletickém stadionu Na Sletišti, bude letos Mistrovství České republiky ve vícebojích mužů a žen. O titul mistra a mistryně republiky se utkají nejlepší čeští vícebojaři a vícebojařky, kteří současně změří svoje síly s kvalitní zahraniční konkurencí. Do Kladna míří česká rekordmanka Eliška Klučinová a s ní také Kateřina Cachová, Adam Helcelet a Marek Lukáš.

21. 5. 2017

Poděbrady pohostily evropskou chodeckou elitu

Ve středočeském lázeňském městě se uskutečnil 12. ročník Evropského poháru v chůzi. Dva individuální tituly putovaly do Německa, když uspěli na 20 km Linke a junior Köpp, mezi ženami se radovala Italka Palmisanová, juniorkám vládla Ruska Smerdovová a královskou 50 opanoval Ukrajinec Banzeruk. Tři týmové triumfy si z Poděbrady odvezou Španělé, zbylé si vysloužili Ukrajinci (50 km) a Bělorusové (10 km)

18. 5. 2017

Oslava chůze i významného jubilea

Jen tři dny zbývají do Evropského poháru v Poděbradech. Tento chodecký svátek proběhne v neděli 21. května. Do středočeského lázeňského města přicestuje řada elitních evropských chodců a dají se očekávat velmi rychle časy, čemuž nahrává i velice kvalitní okruh na lázeňské kolonádě. V rámci Evropského poháru též vyvrcholí oslavy 120 let české atletiky. Návštěvníky tak čeká bohatý doprovodný program.