přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:26

Netradiční kalendář 2008

Pět atletů pražského Olympu sebralo odvahu a nafotilo v ateliéru dvanáct aktů, připravených pro kalendář na rok 2008. Představený bude oficiálně ve čtvrtek 8. listopadu.

Titulní fotografie kalendáře ATLETI
        Foto: Richard Navara

"Před letošními Vánocemi jsme pro Vás připravili malé překvapení," říká trenér Ludvík Svoboda na internetových stránkách své tréninkové skupiny. Do ateliéru bývalého skvělého koulaře a nyní fotografa Richarda Navary se sjeli atleti Josef Karas, Libor Žilka a Petr Svoboda, doplněni o Ivetu Mazáčovou a Martinu Dostálovou. A společně nafotili odvážný kalendář pro rok 2008. "Ten námět jsem nosil v hlavě již od doby, kdy obdobné fotky nafotili atleti z Dukly," vzpomíná Ludvík Svoboda. "Jsem rád, že se ani děvčata nestyděla a povedly se opravdu nádherné fotografie."

Kalendář bude oficiálně představen 8. listopadu. Na našich stránkách poté naleznete náhledy na jednotlivé fotografie, kalendář samotný bude podle trenéra Svobody v běžném prodeji, pro zájemce o více kusů bude také možnost objednat si jej přes internetové stránky tréninkové skupiny Luďka Svobody.

David Klempíř

Vytisknout