Nejlepší bilanci na MČR v Pardubicích měl Sokol Opava

Z hodnocení oddílů podle počtu získaných medailí na mistrovství ČR juniorů a dorostu vyšli nejlépe mladí atleti Sokolu Opava.
S významným přispěním všestranného dorostence Jana Kudličky, který získal tři tituly v individuálních disciplínách a podílel se na zlatém úspěchu štafety na 4x400 m, nasbíral opavský klub osm zlatých a po jedné stříbrné a bronzové medaili.

O jeden nejcennější kov méně v Pardubicích vybojovaly silné oddíly SSK Vítkovice a TEPO Kladno, nejúspěšnější celek letošních mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale. S pěti zlatými se na čtvrté pozici umístili atleti USK Praha.

Nejvyšší počet medailí (17) mají na kontě vítkovičtí, o dva úspěchy méně si připsali závodníci TEPO Kladno, třináct cenných kovů si odvezl brněnský Olymp. Na stupně vítězů se prosadili zástupci 67 klubů a oddílů.

Pořadí oddílů podle získaných medailí na MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (25.–26. 6. 2005 Pardubice):