přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:25

Nejlepší atleti ČR budou odměněni zlatem

V sobotu 19. listopadu se v pražském hotelu Ambassador-Zlatá husa uskuteční vyhlašování výsledků 43. ročníku prestižní ankety Atlet roku.

Stejně jako v loňském roce bude vyhlášeno deset nejlepších atletů České republiky za rok 2005 v kategoriích: Atlet roku, junior, objev a trenér roku.

Loňskými vítězi se stali: Atlet roku – Roman Šebrle, junior – Denisa Ščerbová, objev – Denisa Ščerbová, trenér – Aleš Duda.

Již popáté budou moci letos diváci sledovat vyhlašování ankety v přímém přenosu České televize. Premiéru v roli moderátorů pořadu bude mít dvojice bavičů Ivan Mládek a Milan Pitkin. „Jako atlet se necítím, ale stejně jako oni, ani já si nemohu dovolit moc lelkovat,“ říká Ivan Mládek a dodává: „Na vyhlašování se moc těším, konečně uvidím tolik známých atletických tváří pohromadě.“

Příjezd desítky nejlepších atletů na slavnostní večer do hotelu Ambassador-Zlatá husa zajistí dvě luxusní osmimetrové limuzíny, zapůjčené od oficiálního partnera AAA Auto. Příjemný bude pro atlety nejen příjezd, ale celý galavečer, v jehož průběhu budou obdarování mimo jiné cihličkami z 24karátového zlata. První tři z desítky nominovaných atletů se mohou těšit na cihličku o hmotnosti jedné trojské unce (31,104 gramů), ostatní dostanou cihličky o hmotnosti 20ti gramů.

V průběhu večera čeká diváky vystoupení populárních hvězd českého hudebního nebe. Své písně zazpívají Monika Absolonová, Hana Zagorová, dále se představí Peter Nagy, Meky Žbirka, Lucie Bílá, Noid a píseň ze svého nového alba zahraje skupina Chinaski.

Anketa Atlet roku České republiky za rok 2005 v sobotu 19. listopadu ve 20.00 hodin na ČT 1.

Více informací k vyhlašování ankety Atlet roku 2005 naleznete v sekci ZAOSTŘENO NA...

David Klempíř

Vytisknout

Související články