přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

26. ledna 2012, 14:21

Lednové Atletické listy

Vyšlo letošní první číslo informačního bulletinu ČAS. Co v něm najdete?

ČAS informuje

- Předseda svazu Libor Varhaník ve svém úvodním slově vzpomíná významného činovníka Emanuela Bosáka a vyhlíží výzvy nového roku. Najdete na straně 1.
- Předsednictvo ČASu jednalo při svém pravidelném zasedání 17. ledna. Str. 2.
- Sekretariát a komise ČASu informují členy atletického hnutí: o vydaných publikacích Trenérské informace 2012 a Atletické výkony 2011, o tiskové chybě v brožuře Atletické soutěže 2012, I. díl, o úrazovém pojištění pro letošní rok, o výběrovém řízení na pořadatele MU do 22 let, o přihláškách oddílů/klubů k činnosti, o zájezdech za světovou atletikou, o rozlosování ligových soutěží, o březnovém školení trenérů žactva. Na stranách 2-4.

Z krajů

- V inovované rubrice se ptáme největších oddílů v kraji. Začínáme v Libereckém, na otázky k činnosti AC Mladá Boleslav, o.s., odpovídal Jiří Hlaváč, s. 5-6.
- Vydané Ročenky 2011 – Moravy a Slezska a Ústeckého KASu , s. 6.
- Statistik Jiří Hetfleiš připravil přehled nejlepších výkonů mužů a žen v nemistrovských disciplínách, a také další opravy a doplňky k výkonům mládeže, s. 7-8.
- Na stranách 9 až 11 přinášíme zápisy z jednání KASů: Jihočeský, Ústecký, Moravskoslezský, Královéhradecký, PAS, Plzeňský.

Rubriku Kalendárium si můžete prohlédnout na stranách 12-17. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo slaví v nejbližší době (půl)kulaté výročí, neváhejte nám poslat informace, popř. tip o něm (ní) na adresu redakce (redakce@atletika.cz nebo mprochazka@atletika.cz). Pokud máte na dotyčného i kontakt (mail, telefon), připojte jej prosím také. Opět k nám bohužel dorazily i dvě smutné zprávy (s. 17-18).

V únoru nás v pražské hale ve Stromovce čeká téměř kompletní seriál domácích halových šampionátů, plus v závěru ledna mezistátní utkání. Přehled najdete v rubrice Pozvánka na domácí akci, s. 18.

V tomto čísle inzeruje:
na straně 19: Startovní čísla, www.tiskofset.cz;

Všechny Atletické listy najdete i na inovovaném webu, zatím je však příslušná rubrika v rekonstrukci. Odkaz na AL nicméně již nyní naleznete v menu v patičce webu. V nejbližší době pak Listy umístíme jako box na různých místech webu (upozorníme vás na to v únorovém čísle). Zasílání mailů s AL je nadále volně dostupné komukoli, kdo se nám přihlásí na adresu redakce, nejlépe e-mailem: redakce@atletika.cz

Aktuální číslo ke stažení:

Věříme, že nám zachováte přízeň i v příštím roce. Příjemné čtení vám přeje

Michal Procházka

Vytisknout