Juniorka Čechová zvládla limit na MSJ

23. listopadu 2011, 11:26

V první den mistrovství ČR juniorů v Ostravě zaběhla Kateřina Čechová hladkou stovku za 11.76 s.

Atletka klubu ACP Olymp Brno se o čtyři setiny dostala pod nominační hranici 11.80 s a je zatím osmou limitářkou pro mistrovství světa juniorů v Pekingu. Mezi dalšími výkony "vypíchněme" např. krátké překážky juniorů a Jiřího Smolu, který je zaběhl za 13.94. V kouli s velkým náskokem zvítězil Vladislav Tuláček výkonem 18.93. V tyčce jasně zvítězil Jan Kudlička, mezi juniorkami Romana Maláčová. Ta překonala 3.80 m a nadějně se snažila o nejlepší letošní výkon 3.90 m.

V Ostravě během dopoledne pršelo, odpoledne se v první den šampionátu obloha vyjasnila, ale na stadionu se točil nepříjemný vítr.

Kompletní výsledky naleznete zde.

Medailisté 1. dne M ČR

Dorostenci:
100 m /+1,5/: 1. Václav Zich (ŠAK Chodov) 11.01, 2. Jaroslav Hedvičák (ŠAK ZŠ Pardubice) 11.02, 3. Adam Gold (VSK Univerzita Brno) 11.03.
1500 m: 1. Jan Flídr (A.C. TEPO Kladno) 4:07.40, 2. Martin Čapek (ASK Slavia Praha) 4:08.44, 3. Michal Břinčil (AC Čáslav) 4:09.85.
110 m př. /+0,1/: 1. Jan Carda (ASK Slavia Praha) 14.13, 2. Jan Solfronk (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 14.35, 3. Josef Polách (AK Zlín) 14.48.
2000 m př.: 1. Zdeněk Hejduk (TJ Sokol Kolín) 6:05.85, 2. Radek Groh (TJ Dvůr Králové n/L.) 6:11.14, 3. Josef Krygar (Sokol České Budějovice) 6:15.71.
dálka: 1. Ondřej Sobotka (TJ Spartak Třebíč) 6.78, 2. Adam Hromčík (AC Moravská Slavia Brno) 6.76, 3. Martin Mazáč (AC Slovácká Slávia Uh. Hradiště) 6.54.
trojskok: 1. Lukáš Hadač (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 13.94, 2. Adam Pašiak (AK Zlín) 13.72, 3. Michal Rajch (ŠAK SG Jablonec n/N.) 13.70.
tyč: 1. Adam Pašiak (AK Zlín) 4.20, 2. Pavel Kuba (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 4.15, 3. Ondřej Kováč (AK Olomouc) 3.95.
oštěp: 1. Jaroslav Jílek (Hvězda SKP Pardubice) 65.44, 2. Jakub Vadlejch (AC Kovošrot Praha) 63.11, 3. Radim Sewerin (AK SSK Vítkovice) 61.60.
kladivo: 1. Ladislav Hromádka (TJ Lovochemie Lovosice) 60.59, 2. Tomáš Voňavka (A.C. TEPO Kladno) 58.88, 3. Bohuslav Macháč (AK ŠKODA Plzeň) 58.46.
5000 m chůze: 1. Roman Říha (TJ Slezan Frýdek-Místek) 24:53.21, 2. Martin Bukáček (ASK Slavia Praha) 26:26.31, 3. Jakub Zajíc (Hvězda SKP Pardubice) 27:50.12.
4x100 m: 1. AK ŠKODA Plzeň 43.42, 2. ASK Slavia Praha 44.26, 3. AK SSK Vítkovice 44.27.

Dorostenky:
100 m /+1,4/: 1. Marcela Vondřejcová (Hvězda SKP Pardubice) 12.02, 2. Veronika Soukalová (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 12.07, 3. Klára Kolomazníková (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 12.15.
1500 m: 1. Lucie Sekanová (Sokol České Budějovice) 4:37.84, 2. Martina Bařinová (SK Přerov) 4:43.49, 3. Lea Johanidesová (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 4:47.76.
100 m př. /-0,1/: 1. Nikol Ogrodníková (AK SSK Vítkovice) 13.98, 2. Kateřina Rajmová (ACP Olymp Brno) 14.32, 3. Radka Nečasová (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav) 14.82.
1500 m př.: 1. Eliška Antošová (PSK Olymp Praha) 5:06.75, 2. Karolína Grohová (TJ Dvůr Králové n/L.) 5:12.10, 3. Soňa Smékalová (TJ Lokomotiva Břeclav) 5:20.56.
dálka: 1. Monika Neuschelová (AK SSK Vítkovice) 5.48, 2. Barbora Lacigová (AK Zlín) 5.44, 3. Michaela Vargová (AK ŠKODA Plzeň) 5.41.
výška: 1. Karolína Kamlerová (AK Olomouc) 1.71, 2. Martina Bakičová (USK Praha) 1.71, 3. Ivana Nováková (AC Prostějov) + Martina Drdová (Bechyňský atletický klub) 1.62.
tyč: 1. Hana Konečná (AK Olomouc) 3.55, 2. Tereza Šlézová (TJ Sokol Kolín) 3.45, 3. Michaela Nosková (AC Pardubice) 3.35.
oštěp: 1. Barbora Svozilová (SK Přerov) 44.79, 2. Lucie Mojdlová (TJ Slavoj Stará Boleslav) 41.68, 3. Nikol Ogrodníková (AK SSK Vítkovice) 40.87.
kladivo: 1. Kateřina Šafránková (TJ Sokol Kolín) 63.98, 2. Tereza Sedláková (AK SSK Vítkovice) 55.61, 3. Tereza Králová (Hvězda SKP Pardubice) 54.92.
5000 m chůze: 1. Kristýna Pušová (TJ SOKOL Nová Paka) 28:06.21, 2. Veronika Linhartová (Hvězda SKP Pardubice) 29:29.03, 3. Markéta Kopecká (HVězda SKP Pardubice) 29:31.18.
4x100 m: 1. TJ LIAZ Jablonec n/N. 48.59, 2. AK Hodonín 49.59, 3. AK SSK Vítkovice 50.00.

Junioři:
100 m /+0,9/: 1. Milan Pírek (VSK univerzita Brno) 10.75, 2. Michal Lehnert (AK Olomouc) 10.78, 3. Michal Čermák (AC Domažlice) 10.87. 
1500 m: 1. Jakub Holuša (TJ Sokol Opava) 3:56.23, 2. Milan Kocourek (Athletic Runners Club Brno) 3:56.28, 3. Ondřej Klesnil (A.C. TEPO Kladno) 3:57.05.
110 m př. /+0,7/: 1. Jiří Smola (AK SSK Vítkovice) 13.94, 2. Martin Pokorný (AC Moravská Slavia Brno) 14.32, 3. Tomáš Beck (AC Slovan (AC Slovan Mariánské Lázně) 14.65.
3000 m př.: 1. Jaromír Dědeček (AC Syner Turnov) 9:22.90, 2. Dominik Šimůnek (AC Syner Turnov) 9:23.58, 3. Jiří Zemjánek (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav) 9:42.39.
dálka: 1. Dominik Suchý (AK ŠKODA Plzeň) 7.15, 2. Milan Pírek (VSK Univerzita Brno) 7.02, 3. Jiří Hanzlíček (TJ Lokomotiva Břeclav) 6.89.
tyč: 1. Jan Kudlička (TJ Sokol Opava) 5.00, 2. Filip Lubenský (USK Praha) 4.75, 3. Lukáš Doskočil (USK Praha) 4.65.
koule: 1. Vladislav Tuláček (AK Bílina) 18.93, 2. Jakub Černý (TJ Sokol Hradec Králové) 16.75, 3. Michal Vít (TJ Slavoj Stará Boleslav) 15.92.
oštěp: 1. Ondřej Svoboda (ŠAK SG Jablonec n/N.) 62.03, 2. Jan Veselý (Hvězda SKP Pardubice) 61.72, 3. Jiří Tuláček (AC SYNER Turnov) 59.47.
kladivo: 1. Pavel Bukvic (AC SYNER Turnov) 68.89, 2. Miroslav Pavlíček (A.C. TEPO Kladno) 64.88, 3. Tomáš Janda (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 62.15.
10000 m chůze: 1. Vít Hrdlička (SK SOUE Plzeň) 47:00.50, 2. Jan Dlouhý (TJ SOKOL Nová Paka) 47:14.90, 3. David Herber (VSK Univerzita Brno) 47:36.88.
4x100 m: 1. Česká republika 41.33, 2. AC Domažlice 42.89, 3. TJ Spartak Třebíč 43.31.

Juniorky:
100 m /+1,1/: 1. Kateřina Čechová (ACP Olymp Brno) 11.76, 2. Monika Táborská (ASK Slavia Praha) 12.20, 3. Jana Sajdoková (TJ TŽ Třinec) 12.25.
1500 m: 1. Alice Zachariášová (ACP Olymp Brno) 4:45.77, 2. Lucie Sárová (TJ Nové Město na Moravě) 4:46.23, 3. Daniela Litošová (ASK Slavia Praha) 4:49.47.
100 m př. /+1,0/: 1. Eliška Klučinová (A.C. TEPO Kladno) 14.53, 2. Veronika Kohútová (AK SSK Vítkovice) 14.54, 3. Aneta Pecnová (SK Spartak Praha 4) 14.84.
3000 m př.: 1. Lucie Křížová (TJ Olympia Bruntál) 11:04.64, 2. Lucie Skybová (ACP Olymp Brno) 11:15.21, 3. Markéta Schubertová (TJ Olympia Bruntál) 11:21.29.
dálka: 1. Eliška Klučinová (A.C. TEPO Kladno) 5.77, 2. Kateřina Hornová (ŠAK SG Jablonec n/N.) 5.57, 3. Nicola Radostová (A. C. TEPO Kladno) 5.55.
tyč: 1. Romana Maláčová (ACP Olymp Brno) 3.80, 2. Monika Chlebíková (AC Čejkovice) 3.55, 3. Eliška Šípová (USK Praha) 3.55.
disk: 1. Ivana Baňacká 49.14, 2. Barbora Závůrková (SK ZŠ Jablonné v Podještědí) 39.51, 3. Lenka Dlouhá (AK Most) 38.15.
oštěp: 1. Kateřina Čadová (Hvězda SKP Pardubice) 45.94, 2. Barbora Bělková (AC SYNER Turnov) 45.21, 3. Jitka Machurová (A.C. Sparta Praha) 43.04.
kladivo: 1. Radka Hejretová (TJ Slavoj Stará Boleslav) 54.59, 2. Lenka Korábová (AC Čejkovice) 53.14, 3. Ivana Baňacká (TJ Slavoj Stará Boleslav) 46.67.
10000 m chůze: 1. Zuzana Schindlerová (USK Praha) 54:30.62, 2. Markéta Hájková (AC Slovan Liberec) 58:15.37, 3. Jana Pokorná (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 58:47.12.
4x100 m: 1. A.C. TEPO Kladno 48.07, 2. ACP Olymp Brno 48.29, 3. AK SSK Vítkovice 48.33.

David Klempíř
Vytisknout

Krátce

04.12.2016 14:17 O Zuzaně Hejnové vyšla kniha s podtitulem Rychlá holka, autorem je Tomáš Klement.

Archiv zpráv

Kalendář událostí