přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

15. dubna 2004, 12:05

Dubnové číslo časopisu ATLETIKA právě vychází

V posledním dubnovém týdnu vyjde již 657. číslo měsíčníku Českého atletického svazu.

Úvodní strana patří rozhovorům s předsedou ČAS a pokladníkem EAA Karlem Pilným,  šéftrenérem Václavem Fišerem i svazovým trenérem juniorské reprezentace ČAS Jiřím Kreuterem.

Nezapomněli jsme ani na slibované ozvěny HMS. Z významných atletických soutěží se věnuje ATLETIKA především 72. ročníku chodeckých Poděbrad, pražskému Hervis půlmaratonu, krosovému MS v Bruselu a Evropskému zimnímu vrhačskému poháru v La Valletě. O většině akcí byla v denním tisku jen minimální zmínka.

ATLETIKA přináší i další kinogram světových osobností, tentokrát Jeleny Slesarenkové z jejího vítězného skoku 204 cm při HMS. Odborný komentář připravil známý výškařský trenér Stanislav Joukal.

Seriál z historie olympiád patří tentokrát skokům mužů. Následují stránky ze světa s unikátním rozhovorem se šéftrenérem reprezentace USA v Budapešti Lee Ewansem, dvojnásobným olympijským vítězem. Můžete si také prohlédnout hvězdy světové atletiky Klüftovou, Holma i Olssona v elegantním společenském oblečení. ATLETIKA vás rovněž pozve na Pražský maraton a představí jeho novou trať.

Na stránkách z domova najdete nejčerstvější informace z Českého běžeckého poháru a jeho prvních závodů v Nasavrkách i Golčově Jeníkově. Možná vás zaujme i představení ŠSK Klokan Moravská Nová Ves a především největších osobností Zlaté tretry.

Bohatá je i příloha s českými a světovými halovými tabulkami 2004 i kaleidoskopem informací.

Vybrané články z časopisu ATLETIKA č. 4 naleznete zde. 

                                         Příjemné počtení vám přeje František Macák