přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:26

Dárek pod stromeček? Atletika!

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim předplatné specializovaného atletického měsíčníku.

Lámete si hlavu, čím o Vánocích potěšit své blízké, o nichž víte, že se zajímají o atletické dění? Máme pro vás tip - objednejte jim roční předplatné časopisu Atletika.   


Dárkový kupón. Pro zvětšení, klikněte na obrázek.

Atletika je jediným ryze atletickým periodikem u nás. Může pochlubit skvělou a bohatou tradicí, v lednu načne již svůj 60. ročník. V současnosti má 32 celobarevných stran na křídovém papíře a 8 stran černobílé přílohy »Atletika plus«. 
V časopise  najdete ohlasy, analýzy, komentáře z nejdůležitějších atletických událostí doma i ve světě. Velký prostor je věnován praktickým informacím k přípravě a regeneraci jak vrcholových sportovců tak i těch s nižšími ambicemi. Ze stránek časopisu se dozvíte o dění v oddílech i o talentovaném mládí. Pro inspiraci a poznání slouží příběhy slavných atletů současnosti a minulosti.

Navzdory zvyšujícím se nákladům zůstávají i pro příští rok ceny na letošní úrovni. Jeden výtisk bude stát 37 Kč, zvýhodněné roční předplatné pak  400 Kč (pro registrované atlety dokonce jen 365 Kč!), přičemž poštovné a balné uhradíme za vás. Objednávat je možné od jakéhokoliv měsíce, roční předplatné zahrnuje dvanáct po sobě jdoucích čísel.

Pokud chcete darovat předplatné pod "stromeček", rádi vám zašleme speciální dárkový kupón.  

 
Časopis ATLETIKA si můžete předplatit v tiskovém oddělení ČAS:

Diskařská 100, 169 00 Praha 6, Česká republika
tel: 420-233014444, fax: 420-220513565
email: redakce@atletika.cz
Kontaktní osoba: Michaela Hejnová